• SINIRLARI ZORLAYIN
  Metal İşlemede Eşsiz Çözüm
  Kolay kullanımı ve zarif ergonomisi ile kompleks
  geometrilerin işlenmesinde yüksek CAD/CAM
  performans
 • WorkNC 5 EKSEN
  KUSURSUZ ÜRETİM
  Uygulanması kolay, geniş çeşitliliğe sahip otomatik
  5 Eksen ve Simultane 5-Eksen yüksek performanslı
  takım yolları
 
3D CAD Görüntüleyici
 
Bu hepsi bir arada 3D CAD görüntüleyici, genel kullanılabilirlik ve fonksiyonellik ile yüksek hızda güçlü detaylandırma ve dosyalama özellikleri sunar.
 
Bu yazılımın geliştirilme amacı dosyalar arasında işbirliğini koruyarak ürün geliştirme, tasarım, üretim, kalite, satınalma zincirinin verimliliğini artırmaktır.
 
Bu ürün mümkün olan en etkili araçları kullanarak ürünlerini pazara sokmak isteyen şirketler tarafından kullanılmaktadır. Öğrenmesi kolay arayüzü sayesinde standart CAD datalarınızı kolayca açabilir ve analiz edebilirsiniz.
 
 
Yazılım, kullanıcılara 3D parçaları ölçme ve gelişmiş analiz özellikleri ile de yüzey alanı, kalınlığı, hacmi, ağırlık ve önemli ters açıları inceleme olanağı sağlar.
 
WorkXPlore 3D CAD görüntüleyicisi ile dinamik kesit görünümüne bakabilir, çizim üzerine doğrudan ölçü, tolerans ve notlar ekleyebilirsiniz. WorkXPlore 3D CAD görüntüleyicisi ile internet üzerinden iş arkadaşlarınıza, tedarikçilerinize ve müşterilerinize 3B parça ve montajlar iletebilirsiniz.
 
Bu güçlü CAD görüntüleyici ayrıca 3D dosya karşılaştırma ve sinematik animasyonlar dahil, 3D model optimize etmek için araçlar içermektedir.