Anasayfa » WorkNC » 5 Eksen İşleme » Özellikler
5 Eksen İşleme
 
WorkNC 5-Eksen, son teknolojisi ile 5–eksen işlemenin tüm faydalarını karmaşıklığı azaltarak kullanıcılara sağlayan CAD/CAM çözümüdür.
 
WorkNC ile 5-Eksen CNC kolay, işlerinizin büyük bir çoğunluğu için 5-eksen takım yollarını otomatik olarak oluşturmanızı sağlar.
 
WorkNC 5-Eksen geniş bir aralıkta yeni fonksiyonlar içerir. Bu yeni çözüm prensip olarak iki 5-eksen CNC işleme modülü ve bir görsel 5-eksen işleme simülatöründen oluşur.
 
 WorkNC Auto 5
 
WorkNC Auto 5 5-eksen CNC işleme alanında gerçekten de eşsiz ve devrim yaratan bir yeniliktir.
 
Kullanıcılar seçilen 5 eksen işleme merkezinin özel mekanik hareketlerini de dikkate alarak mevcut 3 eksen takım yolları üzerinden, otomatik olarak 5-eksen takım yolları oluşturabilir.
 
WorkNC Auto 5 mevcut 3-eksen takım yollarından çarpışmalar olmaksızın 5-eksen takım yollarını otomatik olarak oluşturur...
 
 
 

 WorkNC simultane 5-Eksen İşleme

WorkNC Simultane 5-Eksen CNC İşleme modülü kullanıcılara direkt parçanın 3 boyutlu geometrisi üzerinden 5-eksen takım yolları oluşturmalarını sağlar.
 
Bu 5-eksen takım yolları kullanıcılara çok kompleks parçaları tümüyle en yüksek güvenilirlik seviyesinde farklı ayar sayılarını da azaltarak işlemelerini sağlar.
 
Kullanımı kolay WorkNC nin farklı stratejileri, özellikle makineniz için kısa sürede hızlıca 5-eksen takım yolları oluşturmanızı sağlar.
 
 

 VisuNC5-Eksen
 
Seçilen makinenin hareket mekanizmasına gore 3,3+2 veya 5-eksen CNC takım yolları simülasyonunun görüntülenmesini sağlar.
 
5-Eksen VisuNC hareket eden farklı elemanların potansiyel çarpışmalarını da tespit eder(parçalar, takımlar, takım tutucular, işleme başlıkları..).
 
Kullanıcılar kendi görsel 5-eksen makine gösterimlerini de oluşturabilir.
 
WorkNC nin 5-eksen CNC işleme çözümü WorkNC 3-eksen işlemede olduğu gibi kolay ve güvenli kullanım için tasarlanıp test edilmiştir. SESCOI nin imalat felsefesinin bütünleşik parçası olan bu iki özellik WorkNC kullanıcılarına bilgisayar uzmanı olmadan önemli şekilde verimlilik birikimi sağlar.
.