GibbsCAM® , CNC makinelerinin programlanması için en ileri CAM sistemidir. Ayrıca istediğiniz parçaları imal etmeniz için yeterli güce ve esnekliğe sahiptir. Kullanımı kolay olan atölye dostu arayüzü ile verimliliğinizi maksimuma çıkarabilirsiniz. İster CNC programcısı, ister makineci isterse de imalat mühendisi olsun, kullanıcı tanıdık bir teknoloji bulacaktır. İkonlar anlamlıdır. Süreçler mantıksaldır. GibbsCAM ile CNC programlama, esnek, hızlı, güvenli ve verimlidir.

Frezeleme, Delik Delme, Tornalama

GibbsCAM, CNC frezeleme, torna, mill-turn veya tel erezyon makinelerinin hepsini programlayabilir. 2-eksenli torna ve 2.5 eksenli frezelemeden, 3-, 4- 5-eksenli simultane ve kompleks multi spindle, çoklu taret multitask ve kayar otomat  makinelerine kadar, GibbsCAM hepsini destekler.

Programcılar Hızlanırlar

Arayüz ikonları kolayca anlaşılır ve menü yapısı yataydır, böylece programcılar bir şey yapmak için menüden menüye gezmek zorunda değiller. Bu da deneyimli programcılara hızlı gezinme ve hızlı programlamaya, yeni programcılar için de hızlı öğrenmeye izin verir.

Herhangi bir CAD Sistemi ile Kesintisiz Entegrasyon

Müşterilerinizin, tasarımcılarınızın veya mühendislerinizin kullanmayı tercih ettikleri CAD formatı ne olursa olsun, GibbsCAM o formatı doğrudan ve doğru olarak okuyacak veya açacaktır, böylece parça modellerinizi makinede işlemek için hızla değiştirebilirsiniz.

Doğru, Esnek, Güvenli Takımyolu Yaratmak

Parça özelliklerini hassasiyetle okur, çevirir, oluşturur, değiştirir ve makinede işler. Kesme araçlarını desteklemek için birden fazla yol sağlar, bunların arasında yüksek hızlı imalat stratejileri de vardır, böylece parçalar istediğiniz gibi programlanır ve üretilirler. Araçları ve süreçleri saklar, böylece tüm parçayı yeniden programlamak zorunda kalmaksızın, bir parça ailesini hızla programlayabilir veya yeniden düzenleyerek kullanabilirsiniz.

Takımyolu Doğrulaması

Programlamada herhangi bir noktada mevcut olan, çatışma algılamalı takımyolu simülasyonu, araç hareketini ve gerçekleştirilen yüzeydeki ince işlemleri gösterir, böylece hatanın hızlı düzeltilmesi için oymalar ve istenmeyen kesmeler öne çıkarılır.

Doğru Makine Simülasyonu

En karmaşık çok eksenli makinelerden en basitlerine kadar GibbsCAM Machine Simulation, makinedeki maliyetli hataları engelleyebilir ve makine üzerinde doğruluğun kanıtlanmasını önemli ölçüde azaltabilir.

Hatasız ‘Post Processor’ler

Gibbs tarafından yaratılan ve sürdürülen 13,000’in üzerinde hatasız ‘post processor’lerin büyük kütüphanesinin veya ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılaması için Gibbs’in sizin için yarattığı ‘post processor’lerin avantajını kullanın.

Sizinle Büyür

Yeni makineler alırken sadece bugün ihtiyacınız olan seçenekleri satın alın ve isteğe bağlı fonksiyonları ekleyin. Yeni özellikler, programcılarınızın zaten bildikleri arayüz ve menülere doğrudan entegre olurlar. 

Düşen Maliyetler, Artan Kâr

GibbsCAM, programcıların verimli olması, makinecilerin verimli olması ve makinede verimli olunması için geliştirildi. GibbsCAM ile daha hızlı yapılan daha fazla programa sahip olacaksınız. Daha yüksek hassaslığa ve güvenilirliğe sahip olacaksınız. Programları test etme ve denemeye daha az zaman harcayacaksınız. Müşterileri daha fazla memnun etmek için, daha kısa çevrim sürelerine sahip olacak ve daha fazla parça üreteceksiniz. GibbsCAM ile kazandıran bir çözüme sahip olacaksınız!

Daha Fazla Bilgi İçin: https://www.gibbscam.com/