SolidWorks Professional

SolidWorks Professional Paketin Yetenekleri

Standart Parça Kütüphanesi:

SolidWorks Toolbox, SolidWorks Design ClipArt, ve 3D ContentCentral aracılığı ile binlerce standart parçaya ulaşabilirsiniz.  Unsur Tanımlama: Diğer CAD sistemlerinden gelen 3B modelleri (step, iges, sat, parasolid vb.) FeatureWorks® yardımıyla düzenleyebilirsiniz. Unsur tanıma özelliği sayesinde import parçalar için düzenlenebilir ürün ağacı oluşturabilirsiniz.

Fotogerçekçi Sahneleme:

PhotoWorks™ ve PhotoView 360 ile 3B SolidWorks modellerinizin resim kalitesinde fotogerçekçi görsellerini oluşturabilirsiniz. Kataloglarınızda, sunumlarınızda ve web sayfalarınızda kullanacağınız fotoğrafların oluşturacağı yüksek fotoğrafçılık maliyetini ortadan kaldırırsınız. Ürünlerinizin pazara sunulma süresini de hızlandırırsınız.

Tasarım İletişim Araçları:

SolidWorks, fikirlerinizi ve tasarımlarınızı müşterilerinize, iş arkadaşlarınıza, iş ortaklarınıza ve tedarikçilerinize iletebilmeniz için size çok sayıda araç sunar;

• eDrawings® Files (eDrawings® Dosyaları): Herkesin görebileceği ve inceleyebileceği 2D ve 3D model sunum dosyaları oluşturabilirsiniz. Hatta bu sunum dosyalarına animasyonlar ekleyebilirsiniz.

• PDF Files (PDF Dosyaları): 2D veya 3D SolidWorks tasarımlarınızı direkt PDF dosyası olarak kaydedebilirsiniz.

• 3D Instant Website (3D Instant Web Sitesi): Tasarımınızı web sayfasında görüntüleyerek, müşteri ve personelinizden doğrudan geri bildirim (feedback) alabilirsiniz.

Güvenli Erişim:

Yetkilendirmeler tanımlayarak kullanıcıların ürün verilerinize güvenli bir şekilde erişmesini sağlayabilirsiniz. Yetkili kişiler, yetkileri doğrultusunda verilere ağ üzerinden bağlanabilir ve tasarım sürecini baştan sona izleyebilir. Ayrıca yerel kullanıcıların dışında işbirliği yaptığınız kişileri ve müşterileri de bu zincire dahil edebilirsiniz.

Revizyon Kontrolü:

Revizyon kontrol araçları ile tasarım sürecinde her yaptığınız değişikliği saklı tutabilir ve istediğiniz revizyona anında geri dönebilirsiniz. Bu sayede her değişiklik için projeyi kopyalamak zorunda kalmaz, her zaman doğru parçanın satın alınması ve imal edilmesini sağlanmış olursunuz.

Dosya Arama:

Meta verileriyle arama yaparak (Custom Properties – Parça tanıtma kartı) SolidWorks dosyalarınızı çabuk ve kolayca bulabilirsiniz. 

Tasarımlarda Standartların Kontrolü:

SolidWorks Design Checker’ı kullanarak resimlerinizin kalite seviyesini artırabilirsiniz. Otomatik kontrol ve düzeltme yetenekleri ile firma standartlarınızla tamamen uyumlu tasarımlar oluşturabilirsiniz.

Armada Exclusive!

Armada müşterilerine özel teknik servis hizmeti, parça galerisi, eğitim videoları, yüzlerce belge, yazılım ve fazlası sizi bekliyor..

Giriş Yapmak İçin Tıklayınız