SolidWorks Premium

Montajda Analiz:

Fiziksel prototip maliyeti yaratmadan bilgisayar ortamında montaj elemanlarının birbirleriyle etkileşimini inceleyebilirsiniz. Gerilme, genleme ve yer değiştirme altındaki tasarımlarınızın performansını değerlendirmek için statik yükleri simüle edebilirsiniz.

Mekanizma Analizi / SolidWorks Motion:

SolidWorks Motion, tasarımlarınızın gerçek çalışma şartlarını analiz etmenizi sağlayan en yaygın sanal prototipleme yazılımıdır. Parçaların çarpışmalarını kontrol eder. SolidWorks Motion ile hareket analizleri yapabilir ve analizin sonuçlarını sayısal değerler ya da grafik çıktısı olarak alabilirsiniz.

Kaynaklı Parça Analizi:

Kaynaklı konstrüksiyonlarınızın (yapı elemanlarından oluşan) en yoğun çalışma şartlarını karşılayıp karşılamadığını kontrol edebilirsiniz. Basınç, kuvvet ve yatak yükleri uygulayın. Section plot, ISO clipping ve animasyon gibi görüntüleme araçlarını kullanarak sistem yanıtını gözden geçirebilirsiniz.

Tolerans Yığılma Doğrulaması:

TolAnalyst, parça ve montajlar üzerindeki ölçü ve toleransların ektilerini saptayan bir tolerans analiz uygulamasıdır. Montajlar üzerinde en kötü tolerans yığılması durumunu gerçekleştirmek için TolAnalyst araçlarını kullanabilirsiniz. 

SolidWorks Routing: 

SolidWorks Routing ile endüstriyel boru hatlarını, hidrolik boru hatlarını ve elektrik kablo hatlarını hızlı ve otomatik bir şekilde oluşturabilirsiniz. Routing parça kütüphanesinde boru, rakor, flanş, kablo, kablo tesisatı parçaları, elektrik konnektörleri vb. birçok standart parçayı bulabilirsiniz.

3D Tarama Dataları:

Önceden imal edilmiş bir parçanın, tarama ile elde edilen nokta bulutunu kullanarak, parçayı CAD ortamında modellemeye imkan verir.

Armada Exclusive!

Armada müşterilerine özel teknik servis hizmeti, parça galerisi, eğitim videoları, yüzlerce belge, yazılım ve fazlası sizi bekliyor..

Giriş Yapmak İçin Tıklayınız