SolidWorks Enterprise PDM

İş birliğini ve yenilikçiliği geliştirmek için verilerinizin kontrolünü elinize alın. SolidWorks ürün veri yönetim (PDM) çözümü, tasarım verilerinizi kontrol altında tutmanıza yardımcı olur ve ekiplerinizin, ürün geliştirme konusunda işbirliğini ve yönetimini önemli ölçüde geliştirir.

SolidWorks Enterprise PDM ekiplerinizin şunları yapmasına olanak sağlar:

• Tasarım verilerini güvenle depolar ve hızlı erişim için indeksler.
• Revizyon takibi ve veri kaybı endişelerini giderir.
• Tasarımların, işletme içerisindeki ve dışarıda bulunan farklı lokasyonlarındaki kişilerle paylaşılmasını sağlayarak, üzerinde iş birliği yapılmasına olanak verir.
• Ürün geliştirmeleri, doküman onayları ve mühendislik değişim işlemlerinin elektronik olarak gerçekleşmesi için iş akışları ile formüle edilip, yönetilebilir.

SolidWorks Enterprise Product Data Management (EPDM), büyük ve küçük ölçekli işletmeler için tam donanımlı ürün veri yönetim sistemidir. SolidWorks Enterprise PDM, ekiplerinizin, SolidWorks parça dosyalarını, teknik resimlerini ve diğer dosyaları kolayca bulmasına ve yeniden tasarlamasına yardımcı olur; tasarım bilgilerini paylaştırır; iş akışlarını otomatikleştirir ve üretimin her zaman doğru sürüm ile çalıştığından emin olunmasını sağlar.


Global bir ağda iletişim kurun - Tasarım verilerini düzenleyin ve yönetin - Hızlı erişim için paylaşılan verileri çoğaltın
Armada Exclusive!

Armada müşterilerine özel teknik servis hizmeti, parça galerisi, eğitim videoları, yüzlerce belge, yazılım ve fazlası sizi bekliyor..

Giriş Yapmak İçin Tıklayınız