SolidWorks Electrical Professional

SolidWorks Elektrik Profesyonel paketi 2B elektrik ile 3B elektrik’in özelliklerini bir arada sunar.

2B ELEKTRİKLE 3B MEKANİĞİ ENTEGRE ETMENİN YARARLARI

Gizli Maliyetleri Ortadan Kaldırın

Elektrik ve mekanik için birleştirilmiş bir malzeme listesinin yanı sıra gerçek zamanda çift yönlü olarak bağlantılı 3B modeli ve şemanızla hataları ve ekstra maliyetleri önleyin.

Üretim Kusurlarını ve Iskartayı Azaltın

3B modeliyle şema oluşturma sırasında seçilen ögeler, üretimin uygun yapıldığından emin olmanızı, çarpışmayı/ çakışmayı kontrol etmenizi, uzunlukları ölçmenizi, verimli malzeme kullanımını planlamanızı ve ıskartayı azaltmanızı sağlar. Belgelendirme, hataların azaltılmasıyla geliştirme sürecinde daha iyi ve daha tutarlıdır.

Piyasaya Çıkış Süresini Kısaltın

Elektrik ve mekanik özelliklerin koordine edilmesi ekiplerin zamandan tasarruf etmek için birbirleriyle paralel çalışmasını sağlar. Zaman tasarrufu yararlarının arasında özellikle üretim planlamasını hızlandırmak için mekanik ve elektrik Malzeme Listelerinin birleştirilmesi ve 3B modellerini kullanarak kablo/tel/kablo demeti yollarının daha hızlı planlanması yer alır.

Üretimin ve Montajın Tutarlı Olmasını Sağlayın

Şemadan alınan elektrik verilerinin 3B modeline dahil edilmesi, birimden birime tutarlı montaj yapılmasına yardımcı olarak tüm ürün tasarımının ayrıntılı planlanmasını, belgelendirilmesini ve görüntülenmesini sağlar.

Maliyeti Düşürmek için Geliştirmeyi Hızlandırın

Daha hızlı tasarım, departmanlar arasında daha iyi iletişim, senkronize planlar, güncel belgeler ve daha kısa sürede piyasaya sürme bir araya gelerek ürün yaşam döngüsü boyunca maliyetlerin azaltılmasına katkıda bulunur.


Armada Exclusive!

Armada müşterilerine özel teknik servis hizmeti, parça galerisi, eğitim videoları, yüzlerce belge, yazılım ve fazlası sizi bekliyor..

Giriş Yapmak İçin Tıklayınız