SolidWorks Electrical 3D

Elektrik şemalarınızı bir sonraki boyuta taşıyın

SolidWorks Elektrik 3B, makinalarınızın ve diğer ürünlerinizin 3B modellerini elektrik şema datalarıyla entegre eder. Tüm elektrik bileşenlerini 3B olarak yerleştirip, birbiriyle bağlayıp, tel, kablo ve kaplamaların uzunluklarını ölçmenizi sağlar

SolidWorks Electrical 3D, SolidWorks Electrical'da bulunan şema verilerinizi genel mekanik tasarımınızla kullanmanızı sağlayarak yeni bir üretkenlik düzeyine kapı açar. Elektrik ve mekanik tasarım ekipleri arasında eşzamanlı tasarım yapmanızı sağlayan bu ürün ile  kolay ve sorunsuz işbirliği sağlayarak tüm ürün tasarımını iyileştirebilir ve geliştirmeyi hızlandırabilirsiniz.

En önemli özellikleri şunlardır:

• 2B ve 3B arasındaki gerçek zamanlı çift yönlü güncellemeler elektromekanik tasarımı senkronize eder, böylece geliştirme boyunca her şey düzenli kalır.

• 2B şemanın 3B modelle entegre olması, hataların ve gecikmelerin azaltılması için tasarımların standartlaştırılmasını ve Malzeme Listelerinizin birleştirilmesini mümkün kılar.

• Elektrik sisteminin ve kabloların/tellerin 3B modeline yerleştirilmesi tutarlı ürün üretimi için belirli konumların ve yolların planlanmasını sağlar..

Armada Exclusive!

Armada müşterilerine özel teknik servis hizmeti, parça galerisi, eğitim videoları, yüzlerce belge, yazılım ve fazlası sizi bekliyor..

Giriş Yapmak İçin Tıklayınız