SolidWorks Composer

Teknik yazışmalarınıza yeni bir boyut ekleyin 

Bu SORUNLAR tanıdık mı geliyor?

“Teknik yayınlar ve pazarlama hep belgeleme çabasının gerisinde kalıyor.”

“Ürün tasarımları sürekli değişirken belgelemeyi nasıl tamamlayabiliriz?”

“CAD tasarımcılarımız aynı görüntüleri farklı departmanlar için tekrar tekrar oluşturmak zorunda kalıyor.”

Ürünlerinizi geliştirmek için önemli miktarda zaman ve para harcıyorsunuz ve müşterilerinizin güzel bir ilk deneyim yaşadığından emin olmak istiyorsunuz. SolidWorks Compoeser yazılımı, en karmaşık verileri bile net bir şekilde sergileyen dinamik ürün görüntüleri, resimleri ve animasyonları oluşturmanızı sağlarken, kurumunuzun mevcut 3D CAD verileri değerlendirmesini mümkün kılar.

SolidWorks Composer ürün yazışmalarını oluşturma şeklinizi düzenler. Tasarım, simülasyon, sürdürülebilir tasarım, teknik iletişim ve veri yönetimini kapsayan SolidWorks® ürün geliştirme çözümleri paketinin bir parçası olan SolidWorks Composer, mühendislik veya CAD deneyimine sahip olmayanlar da dahil tüm çalışanlarınızın, çok çeşitli iletişim materyallerinde kullanılmak üzere resimler, son görüntüler ve etkileşimli animasyonlar hazırlamasına imkan tanır. Microsoft®, Adobe® ve diğer popüler yayıncılık yazılımlarıyla sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi sayesinde SolidWorks Composer çıktılarını kolayca ekleyebilirsiniz.

Armada Exclusive!

Armada müşterilerine özel teknik servis hizmeti, parça galerisi, eğitim videoları, yüzlerce belge, yazılım ve fazlası sizi bekliyor..

Giriş Yapmak İçin Tıklayınız