Prototipleri Azaltın, İnovasyonu Ateşleyin

SolidWorks simulasyon teknolojisi size yapısal, kinematik, hareket, akışkanlar dinamiği, termal,  dinamik titreşimler, ömür ve darbe-çarpışma analizlerinin dahil olduğu geniş bir fiziksel test yelpazesinde ürünlerinizi dijital olarak simüle etme imkanı sunar. Kaynak ölçülerinizi boyutlandırabilir, cıvata bağlantılarını kontrol edebilir, kompleks hareketlerden gelen kuvvetleri hesaplayabilir ve enjeksiyon kalıbı içindeki erimiş plastiğin akışını analiz edebilirsiniz. Fiziksel prototip ihtiyacını dijital ortamla elemine edin. Çoklu analiz çalışmalarını aynı anda koşturun ve bütün tasarım opsiyonlarınızı doğrulayın, hangisinin en doğru olduğundan emin olun.

SolidWorks Simülasyon çözümleri beraberinde risk içermeyen gelişim ve inovasyonu getirir. Her yeni fikir kolayca analiz edilebilir.

Dinamik olarak dizayn parametrelerini, hedeflediğiniz mükemmel ürün için “eğer böyle olsaydı”  analizlerini uygulayıp hızlıca kıyaslayıp değiştirebilirsiniz. Çıkan sonuçlar ile tasarımlarınızı iyileştirip geliştirebilirsiniz.

Armada Exclusive!

Armada müşterilerine özel teknik servis hizmeti, parça galerisi, eğitim videoları, yüzlerce belge, yazılım ve fazlası sizi bekliyor..

Giriş Yapmak İçin Tıklayınız