Hız ve Doğruluk için En Uygun Çözüm

Tasarım komponentleriniz çok farklı boyutlarda ve şekillerde olabilir. SolidWorks simülasyon araçları her türlü geometriye destek verebilmesi için geliştirilmiştir.

SolidWorks Simülasyonunda, özel mesh tipleri kaynaklı yapıları, ince ve kalın yüzeyli parçaları ve kompozit malzemeleri optimizasyon mantığında test etmenize olana sağlar. Ayrıca, SolidWorks simülasyon yazılımı, pin, civata, kaynak gibi çeşitli bağlantı tiplerini barındırır. Simetrik 3 Boyutlu montajları 2 boyuta indirgemeyi ve böylece daha hızlı sonuçlar elde etmeyi sağlar. Solidworks Flow Simülasyonda, geometriyi hesaba dahil edebilir ya da modelden bir dilim alarak peryodik geometriler için hesaplama süresini azaltıp, analizi teknik olarak şimdiye kadar yaptığınızdan  çok daha hızlı yorumlayabilirsiniz. SolidWorks Plastik ile plastik parça ve enjeksyon kalıplarının tasarım aşamalarında doğabilecek imalat hatalarını ve kusurlarını önceden tahmin edebilirsiniz.

Bütün bu yapılabilirlikler çözüm zamanlarını inanılmaz bir şekilde azaltarak, daha doğru çözümleri elde etmenizi sağlar.

Armada Exclusive!

Armada müşterilerine özel teknik servis hizmeti, parça galerisi, eğitim videoları, yüzlerce belge, yazılım ve fazlası sizi bekliyor..

Giriş Yapmak İçin Tıklayınız