Güçlü Görselleştirme ve İşbirliği

Görselleştirmek ve bir ürünün nasıl işleyeceğini göstermek SolidWorks 3D CAD ile modellemenin en gerçek güzelliğidir. Sadece daha verimli tasarım değil aynı zamanda daha etkili işbirliği yapabilirsiniz. Tasarımlarınızda, basitleştirerek tasarım ekipleri arasındaki iletişim, imalat, saha servis ve benzer çalışmaların nasıl modellendiğini gösterebilirsiniz. Güçlü görselleştirme ve işbirliği araçları ile, malzemeler, dokular ve arka planında için bir dizi seçenek arasından seçip broşürü hazır ürünü kaplamalar yaratabilirsiniz. Geleneksel render araçlarının aksine, SolidWorks PhotoView360 hiçbir fotoğrafçılık deneyimi gerektirmez ve daha hızlı render araçları ve daha yüksek kaliteli sonuçlar elde etmenizi sağlar. Hatta, tedarikçiler ve müşteriler ile paylaşmak için tasarım animasyonlar yakalayabilirsiniz.

SolidWorks Large Design Review hızlı açmak, gezinmek, ölçü, bölüm,-yürümek ve büyük montajlar anlık görünümleri oluşturmanızı sağlar. Hatta açıkça ekibiniz ve müşterilerinizle iletişim kurarak yorum ekleyebilirsiniz.

SolidWorks eDrawings Viewer e-posta aracılığıyla 3D modeller, çizimler, animasyonlar ve simülasyonlar paylaşmanızı sağlar ve CAD yazılımı gerektirmez. Daha önce görülmemiş, şirket içi iletişim ve daha hızlı ürün geliştirme yapabilirsiniz. Modelleri belgeleri içine gömebilmekten bu yana, bu zorlayıcı 3D tasarım verilerini ürün sunumuna dönüştürmek bu kadar kolay olmamıştı.

Armada Exclusive!

Armada müşterilerine özel teknik servis hizmeti, parça galerisi, eğitim videoları, yüzlerce belge, yazılım ve fazlası sizi bekliyor..

Giriş Yapmak İçin Tıklayınız