Arama Motoru

Mevcut sisteminizde dosya ararken hemen bulabiliyor musunuz, çok vakit kaybediyor musunuz?

Cevap: Bazen aradığımız dosyaları bulamıyoruz.

Tasarım verilerinin tekrar kullanılamamasından dolayı yeniden oluşturulduğu için zaman kayıpları olabilir.

Dezavantajlar: Mevcut sisteminizde dosyaların yerini biliyorsanız onlara ulaşmak kolaydır ama yine de yerini bildiğiniz bir dosyaya ulaşmak için 10 klasör geçiyor olabilirsiniz. Bu, 1 dosyada kısa bir zaman gibi gözükse de, 10 kişinin, günde 10 dosya aradığında bu zaman kaybı artmaktadır.

Birde şunu düşünün, daha önce yaratmış olduğunuz bir dosyayı arıyorsunuz ve bulamayıp bir daha oluşturuyorsunuz. Daha sonra bulamadığınız dosyayı ummadığınız bir anda karşınıza çıkıyor. Kayıplara baktığımızda, dosyayı aramak ve onu tekrar oluşturmak için harcanan zaman... Bu da geri kazanamayacağınız kayıplar olarak hem size hem firmanıza yansıyor.

EPDM ile: EPDM arama motoru, birçok filtre içermektedir. Bu kriterler, dosyanın adı ve konumu gibi seçeneklere ek olarak, dosyalar için oluşturmuş olduğunuz veri kartlarındaki bilgiler, sürüm yorumları, aşamalardaki dosyalar vb. birçok seçenek bulunmaktadır.

Bir canlandırma yapalım. Bir dosya arıyorsunuz. Bu dosyanın adını bilmiyorsunuz fakat o dosyanın bir pim dosyası olduğunu hatırlıyorsunuz. Tanım hanesine "pim" yazarak arama yaptığınızda, EPDM, tanım hanesinde "pim" yazan bütün dokümanları önünüze sunacaktır.

Fakat önünüze birçok pim dosyası sunuldu ve hangisi sizin aradığınız pim dosyası? Ama biliyorsunuz ki bu pim parçasının malzemesi "döküm". Arama motorunun malzeme hanesine "döküm" kelimesinin bir kısmını yazarak, malzeme hanesinde o bilgiyi içeren dosyaların filtrelenmesini sağlıyor ve alternatifleri 2'ye indiriyorsunuz.

Artık dosyaları ön görüntüleyerek üzerinden seçim yapabiliriz. EPDM'in ön görüntüleme özelliği ile SolidWorks dosyalarını 3 boyutlu görüntüleyebilirsiniz, hem de üzerinden ölçülendirmeler alarak. Artık o pimin ölçülerini ön görüntüleme ile kontrol ederek hangi dosyanın, aradığınız dosya olduğundan emin olabilirsiniz.

Bu sayede, EPDM arama motoru ile çok hızlı ve kesin bir doğruluk ile aradığınız dosyaya ulaşmış olursunuz.

 

Birde bu dosyayı EPDM olmadan aradığınızı düşünün...

EPDM, var olan dosyaların tekrar kullanılması için işinizi kolaylaştırır.

Kaybettiğiniz zamanı EPDM ile geri kazanın ve onu daha verimli işlerde kullanın!


Armada Exclusive!

Armada müşterilerine özel teknik servis hizmeti, parça galerisi, eğitim videoları, yüzlerce belge, yazılım ve fazlası sizi bekliyor..

Giriş Yapmak İçin Tıklayınız