• SOLIDWORKS ELECTRICAL
  Mevcut tasarımları yeniden kullanın,
  çoklu kullanıcıların erişimine olanak sağlayın,
  hızlı tasarlayın performansınızı artırın.
 • SOLIDWORKS SIMULATION
  SolidWorks tasarım doğrulama
  araçlarıyla tasarımlarınızı inşa
  etmeden önce test edin.
 • SOLIDWORKS EPDM
  Verilerinizi güvenli bir şekilde yönetin
  ve paylaşın.
 • SOLIDWORKS PLASTICS
  Plastik Enjeksiyon Kalıbı Tasarımında
  Kusursuz Doğrulama

Neden SOLIDWORKS?

01
Düşük Maliyetler Hızlı Tasarımlar Yüksek Verimlilik
Armada Yazılım'ın Türkiye'de hizmete sunduğu SolidWorks, dünya çapında CAD pazarında %45’lik bir pazar payına sahiptir. Düşük maliyet, hızlı tasarım ve yüksek verimlilik kullanıcıların SolidWorks’ü tercih etmesine neden olan kriterlerin başında yer almaktadır. Kullanıcıların kolayca öğrenebildikleri SolidWorks ile müşteriler, programın avantajlarını kısa sürede yaşamaya başladıkları gibi, sadece 2.5 ayda verimliklerinde büyük bir artış gözlemektedirler.
02
SolidWorks kullanmayı öğrenmek
SolidWorks, 3D CAD uygulamasıyla kullanıcıların daha üretken olmasını, PDM yazılımı ile pahalıya mal olabilecek hataların önlenmesini ve Simulation yazılımı ile de prototip oluşturma sürecinin hızlandırılmasını sağlamaktadır. Yapılan anketler, SolidWorks programının, kullanıcıların tasarım hızını %20 artırdığını, böylece pazara daha hızlı giriş yapabildiklerini ve malzeme tasarrufunda da % 18 kazançlı olduklarını göstermektedir.
03
Tasarıma Odaklanın
SolidWorks, 3B tasarım sürecini basitleştirerek tüm kullanıcıların daha üretken hale gelmesine yardımcı olur. Tasarım ekibiniz karmaşık kuralları ezberlemek yerine, tasarıma değil daha iyi ürünler meydana getirmeye odaklanır.
04
Ortak Çalışma Becerisinde
SolidWorks sayesinde siz ve ekibiniz tasarımlarınızı başkalarıyla ve dış ortaklarınızla paylaşabilirsiniz, böylece yeni fikirlere, daha iyi ürünlere ve daha geniş fırsatlara kapı açmış olursunuz.
05
Kullanıcı Geri Bildirimleri
Müşterilerimize daima SolidWorks olarak işlerini daha da geliştirmelerine nasıl yardımcı olabileceğimizi soruyoruz. Aslında yazılım yeniliklerimizin çoğunun başlangıç noktası kullanıcı geri bildirimleri olmuştur. SolidWorks 2011 programında yaptığımız yeniliklerin %95’ten fazlası doğrudan müşteri talepleri doğrultusunda gerçekleşmiştir.
06
SolidWorks Bilenler İçin Talep Büyüyor
Mühendis istihdam büroları, SolidWorks becerilerine sahip birine olan talebin diğer tasarım uygulamalarına olan talebe oranla iki kat fazla olduğunu ve farkın sürekli olarak arttığını bildirmektedir. Buna göre daha fazla sayıda insan öğrenmek için diğer platformlar yerine SolidWorks uygulamasını seçmektedir ve bu da istihdam etmek için eleman seçimi sırasında size daha geniş bir vasıflı çalışan havuzu sağlar. Böylece sektörün en iyilerini seçme şansına sahip olursunuz.