Armada Yazılım - Ödüllerimiz

Dünyanın hızını yakalıyoruz....

Armada Yazılım, San Diego’da düzenlenen SolidWorks World 2012 Semineri'nde, Rusya ve İtalya gibi büyük rakiplerini geride bırakıp, bağlı olduğu Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgesinde en iyi performans ödülünü alarak bir ilke imza atmıştır.

Armada Yazılım Ödülleri

Armada Yazılım, 2009 yılında başlayan SolidWorks maratonun daha ilk yılında genç, dinamik, atak ve yenilikçi kadrosunun göstermiş olduğu etkili çalışmalar sayesinde “President Club” ödülünü almıştır. 2010 yılında ise “SolidWorks Elite Applications Engineer” ödülünü alan ilk Türk Yetkili Distribütör olmuştur. Hizmet kalitesini artırarak sektörde yerini sağlamlaştıran Armada Yazılım, 2012 yılında 3 farklı dalda ödül alarak başarısını kanıtlamıştır.

%100Club 2011 ödülü ve President’s Club 2011 ödülünü alan Armada Yazılım, 80 ülkede 200’e yakın bayinin yarıştığı ve sadece 7 bayinin almaya hak kazandığı yılın en önemli ödülü kabul edilen, Overall Performance Eastern EMEA (Europe Middle East Africa) ödülü ile başarısını ve hizmet kalitesini tescil ettirmiştir. Armada Yazılım, teknik destek, satış öncesi ve sonrası hizmetler, eğitim, satış, pazarlama ve finans gibi birçok kriterin değerlendirilmesi sonucunda en iyi performans gösteren yetkili satıcı ödülünü alarak, Rusya ve İtalya gibi büyük rakiplerini geride bırakıp, bağlı olduğu bölgede ve Türkiye’de bir ilke imza atmıştır.

Armada Exclusive!

Armada müşterilerine özel teknik servis hizmeti, parça galerisi, eğitim videoları, yüzlerce belge, yazılım ve fazlası sizi bekliyor..

Giriş Yapmak İçin Tıklayınız