İş süreciniz SOLIDWORKS 2015 İle Optimize Edin


Başarılı bir 3B tasarım yaparken karşılaşılan zorluklar fazla olabilir. Revizyonları izlemek, veriyi yönetmek ve değiştirmek, tasarımları görselleştirmek ve tasarım ekipleri arasındaki kararları sonlandırmak gibi görevlerin önüne, doğru araçlar olmadığında büyük engeller çıkar. SOLIDWORKS® 2015 ile ürün geliştirme süreçlerinizi, piyasaya daha hızlı sürmek için aşağıdaki yollarla optimize edebilirsiniz:

  • 3B tasarım karmaşıklığını azaltmak; önemli bilgilerde kolay erişim ve güvenli paylaşım sağlayarak ekipler arasındaki iletişimi geliştirin
  • Projeleri doğru şekilde başlatmak; ürün yapılarını erkenden oluşturun ve tepeden tırnağa bir tasarım yaklaşımını yeni grafik araçlar ve süreçlerle destekleyin
  • Bağlanabilirliği tüm paydaşlara genişletmek; proje bilgilerine herhangi bir yerdeki herhangi bir aygıttan erişin

Optimize edilmiş bir 3D tasarım iş akışının gerçek değeri sonuçlarla ölçülür. Tasarım ve üretim ekipleri iletişim kurduğunda, önemli bilgileri paylaştığında ve tasarımları daha verimli görselleştirdiğinde ürün mükemmelliğine daha kolay erişilir.

Şimdi keşfedin ve SOLIDWORKS 2015'in iş akışınızı optimize etmeye ve 3B tasarım verimliliğini geliştirmeye nasıl yardımcı olduğunu görün.

Videoyu İzlemek İçin Linke TIKLAYIN