SOLIDWORKS 2015 ÇIKTISOLIDWORKS 2015 İle Tasarımlarınıza Esin Kaynağı Olan Yeni Araçlar

İşte burada! SOLIDWORKS® 2015, her gün karşınıza çıkan 3B tasarım zorluklarını gidermek ve iş akışınızdaki verimliliğinizi iyileştirmek üzere tasarlanan gelişmiş çözümler sunar. Dünya çapındaki topluluklarımızda bulunan 2,2 milyonun üzerindeki kullanıcıdan aldığımız geri bildirim ve önerilerle şekillendirilen SOLIDWORKS 2015 3D tasarım çözümleri, özgün tasarımları için yaratıcılığınızı ortaya çıkarır.
SOLIDWORKS 2015 ile şunları yapabilirsiniz:

Daha verimli tasarlayın
Kritik tasarım verilerinize daha iyi odaklanabilmek için kolaylaştırılmış geometri oluşturma araçlarını, daha hızlı analiz özelliğini ve iyileştirilmiş grafik ara birimini kullanın
Tasarımı bir sonraki proseslere daha iyi entegre edin
 Üretim için gelişmiş maliyet analizi, yalınlaştırılmış inceleme belgeleri ve iyileştirilmiş iletişim özelliklerini kullanın
Daha geniş bir tasarım zorluğu yelpazesini çözümleyin
 Daha fazla sektör ve mühendislik görevi için tasarlanan çözümleri kullanın
Verileri daha kolay paylaşarak ve projelerde işbirliği yaparak

Tasarım verimliliğini geliştirin.

SOLIDWORKS 2015, mühendislik yeniliklerine esin kaynağı olmak üzere tasarlanmıştır ve ürün geliştirme sürecinizin her aşamasına olumlu etki eder.
SOLIDWORKS 2015’i bugün inceleyin ve SOLIDWORKS çözümlerinin ürün geliştirmeyi nasıl optimize edeceğini, operasyonları nasıl kolaylaştıracağını ve tasarım zorluklarınızı nasıl çözeceğini keşfedin.

 

Videoyu İzlemek İçin TIKLAYIN