Composer İle Maliyetlerinizi Düşürün


İletişim Kurun

İletişim Kurun

SolidWorks Composer yazılımı ürün geliştiricilere maliyette ve zamanda tasarruf sağlayan ve rekabet üstünlüğünü arttıran, yeni nesil 3B iletişimi sunar. SolidWorks Composer teknolojisiyle üretici kurumlar, varolan 3B CAD verilerinden faydalanarak teknik iletişimlerini düzene koyabilir ve daha etkili, daha ikna edici belgeler hazırlayabiliriler. Belgelerinizi hazırlamaya daha çabuk başlayabilir, onları daha çabuk güncelleyebilir ve ürün tasarımı ile birlikte tamamlayabilirsiniz, böylece maliyetlerinizi düşürür, piyasaya daha hızlı ulaşırsınız.


Paketler

3DVIA belgeleme yazılımı varolan 3D CAD verisinden faydalanarak, eğitim gereçleri, montaj talimatları ve satış tanıtımları gibi dinamik teknik iletişimleri oluşturmanızı ve paylaşmanızı sağlar. Ürününüzü üretimden önce 3D resim ve animasyonlarla gösterin.

Mühendislik tecrübesi gerekmeden hızlı biçimde CAD verisi yakalayabilir ve tekrar kullanabilirsiniz. Tasarım değişiklikleri otomatik olarak güncellenir ve içeriğinizi ücretsiz görüntüleme uygulamasını kullanan herkesle paylaşabilirsiniz.

SolidWorks Composer

SolidWorks Composer yazılımı dinamik 3D teknik iletişiminizi, varolan ürün tasarım verinizi kullanarak düşük maliyetle ve hızlı olarak oluşturur.

3DVIA Sync

3DVIA Sync uygulaması SolidWorks Composer yazılımını kolayca bilgi güncellemesi yapılabilmesi için kurumsal sistemlerle ilişkilendirir.

SolidWorks Composer Player – Ücretsiz Uygulama

SolidWorks Composer Player içeriğinizi son kullanıcıya dağıtmanıza yarayan ücretsiz bir özelliktir.