Üniversiteler Arası Armada Yazılım Gerilla Yarışması Başlıyor!


 Yarışmaya Kimler Katılabilir

-Üniversitelerin mühendislik fakültelerinin 3. Veya 4. Sınıfında okuyor olmak yada yeni mezun olmak

-2 veya 3 boyutlu tasarım programlarından en az birini biliyor olmak

-Tercihen iyi seviyede İngilizce biliyor olmak

-Enerjisi yüksek, analitik düşünebilen ve stratejik davranabilen

 

Biz Kimiz?

Armada Yazılım AŞ. kurulduğu günden bu yana, satış ve satış sonrası hizmet politikasını Türkiye’de 8 bölgede faaliyet gösteren çalışanlarıyla başararak; 80 ülke arasından kazanılan Overall Performance Eastern EMEA gibi bir çok ödülün sahibi olmuştur. Bizler başarının çalışanlarımızla geldiğinin ve ancak çalışanlarımıza yatırım yaparak büyüyeceğinin farkına varabilen ender şirketlerdeniz.. Bu yüzden Türkiye'de ilk defa ağ yolu kariyer planlamasını çalışanlarımıza entegre ederek emekli olmak isteyebilecekleri bir şirket profili yaratmayı amaçladık. Yurt içi ve yurt dışı eğitim imkanlarıyla çalışanlarımızın gelişimine katkıda bulunmaktan gurur duyuyoruz.. Yapmış olduğumuz işin gereği çalışanlarımızın %93'ü cad cam cae bilgisine sahip mühendisler.


Bana Katkısı Ne Olacak Diyorsanız?

-Solidworks,EPDM,Composer gibi eğitimleri ücretsiz alacaksınız

-Yarışmacılar yüz yüze firma yöneticileri ile görüşme şansı yakalayacaksınız

-Yönetimsel ve taktiksel becerilerinizi geliştirme şansınız olacak.

-Katılan her yarışmacının CV’si müşteri firmalarımıza yönlendirilecek.

-Yarı finalist olan her yarışmacı stajyer maaşı alacaklar

-Finalistler 2 günlük tatil hediyesi kazanacaklar

-İlk 3 Armada Yazılım AŞ bünyesinde çalışmaya hak kazanacak.

 -İlk 3 finalist derecelerine göre  performans prim ödemesi alacak.

 

Armada Gerilla Nasıl Yarışacak

Başvurular arasından her üniversiteden 3 kişi seçilecek .Her grubun stratejisini yönlendireceği bir lider, Armada Yazılım AŞ bünyesinden kendilerine atanacak. Yarışmacılar ; 10 günlük eğitimin ardından ,verilen hedeflere ulaşabilmek için  organize sanayi bölgesinde gerçekleştirmeye başlayacakları ziyaretler  sonrası ,müşterilerimiz  tarafından puanlanacaklar. 1. Ayın sonunda her grubun başarılarını sosyal medya üzerinden oylamaya sunacağız. Müşterilerimizin puanlamaları ve sosyal medya üzerinden aldıkları oylar baz alınarak en iyi puana sahip 5 grup yarı finale yükselecek. Yarı finale katılmaya hak kazanan yarışmacılara stajyer maaşı verilmeye başlayacak. İzleyen 15 günde yine aynı puanlama sistemi devam edecek. En yüksek puanı alan 2 grup finale çıkacak ve bireysel başarı baz alınmaya başlayacak. Finalistlere 2 günlük tatil hediyemizin ardından yarışma kaldığı yerden devam edecek.  Bireysel olarak devam edecek yarışma sonucunda Amada Yazılım AŞ. Yönetim kurulu tarafından belirlenecek olan ilk 3 finalist olacak.

 

Nasıl Başvuru Yaparım?

Neden bu yarışmaya katılmak istediğinizi belirten ön yazınızla birlikte CV’nizi  ‘’Referans Gerilla’’ kodu ile birlikte

gerilla@armadayazilim.com

adresine göndererek ön başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Ön elemeler yüz yüze gerçekleşecek olan mülakatlardan sonra gerçekleşecektir. Yarışmaya hak kazanan adaylara  19.06.2014 tarihinde bilgi verilecektir.

Detaylı bilgi almak için ;0216 379 8 379 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.