Armada Blog Yayında!


Armada Blog Yayında!

Başarının tek sırrının müşteri memnuniyeti olduğuna inanan Armada Yazılım, yeni projeleriyle CAD/CAM sektöründeki trendleri belirlemeye devam ediyor.

Sunduğu ayrıcalıklı hizmetler ile sektörün lokomotif firması haline gelen SolidWorks Türkiye Yetkili Distribütörü Armada Yazılım’da yenilikler devam ediyor. CAD/CAM sektöründeki trendleri belirlemeyi misyon edinen Armada Yazılım, 2013 Mayıs ayında yayına giren, bir nevi sektörün kütüphanesi olarak kabul gören yeni web sitesinin (www.armadayazilim.com)ardından Temmuz ayı itibariyle Armada Blog’u yayına açmanın heyecanını yaşıyor.

SolidWorks ve CAM yazılımları kullanan üniversite öğrencilerinin, AR-GE yöneticilerinin ve Armada Yazılım ekibinin teknik makale, tasarım örnekleri ve videolarının yer aldığı Armada Blog, özellikle Türkçe teknik doküman ve video içeriği ile sektör takipçilerinin yaşadığı büyük bir soruna çözüm getiriyor.

Yorum, soru ve önerilerin paylaşıldığı, admin onayı ile takipçilerin de makale ve çizimlerini ekleme imkanı bulabildiği bu interaktif platformda, farklı projeler, ürünlerle ilgili haberler (SolidWorks, CAMWorks, WorkNC, Vulcan, Afdex, İş İstasyonları), ipuçları ve videolar, sektördeki gelişmeler ve esprili paylaşımlar yer alıyor.

Armada Blog’a erişmek için “blog.armadayazilim.com” adresini, Armada Yazılım web sitesini veya facebook (facebook.com/armadayazilim) sayfasını kullanabilirsiniz.