SOLIDWORKS 2015 İLE ÜRÜN GELİŞTİRME SÜRECİNİZE ODAK VE NETLİK KAZANDIRINSOLIDWORKS 2015, 3B Tasarım Yeniliklerine Güç Verir

» ŞİMDİ BİLGİ ALIN

 

 

SOLIDWORKS® 2015 3B tasarım çözümlerinin bir hedefi var: yüksek kaliteli, hassas mühendislik ürünlerinin piyasaya daha hızlı çıkmasını sağlamak. SOLIDWORKS 2015 gelişmiş teknolojiler ve yenilikçi tasarım araçları sunarak başından sonuna geliştirme sürecinize yayılır.

  • 3B Tasarım; günlük görevlerinizi düzenleyin ve yazılımı, 3B tasarımları daha hızlı hayata geçirecek şekilde tercihlerinize göre ayarlayın.
  • Simülasyon Güçlü, sezgisel ve kapsamlı simülasyon araçlarıyla tasarım fikirlerinizi gerçek dünya ortamında test edin.
  • Elektrik Tasarımı Sofistike elektrik tasarımı yeteneklerinden yararlanın ve şematik tanımlı gömülü elektrik sistemlerini, 2B şemaları ile 3B modelleri arasında gerçek zamanlı, iki yönlü ilişkiler kullanarak tasarlayın.
  • Ürün Veri Yönetimi Verinizi yönetmek, depolamak, bulmak ve yeniden kullanmak için sezgisel araçlarla bilgileri güvenli şekilde paylaşın ve varlıklarınızın tasarım ekipleri arasında senkronize ve erişilebilir olmasını sağlayın.
  • Teknik İletişim İnceleme belgelerini otomatik oluşturmak, ürünü ve imalat bilgisini doğrudan 3B iletmek ve yüksek kaliteli grafikler, çizimler ve etkileşimli 3B animasyonlar oluşturmak için 3B tasarım verinizden yararlanın.
  • SOLIDWORKS Kavramsal Tasarım ile tasarım fikirlerinizi 2B çizim ve 3B modelleme ile sorunsuz şekilde hızla yakalayan, geliştiren ve ileten araçlarla daha verimli işbirliği yapın ve ürün fikirlerinizi geliştirin.

Şimdi izleyin ve SOLIDWORKS çözümlerinin işinize kazandırdığı yetenekler, özellikler ve avantajlar hakkında daha fazla bilgi edinin.

TEKLİF İSTEYİN ve SolidWorks 2015 ile hemen şimdi tanışın.

Hemen iletişime geçmek için TIKLAYIN.