CAMWorks® VoluMill™ (Yüksek Performanslı Kaba İşleme Stratejisi)

High Speed’, destekleyen tezgahlarda kullanılır. Yüksek devir ve ilerlemede talaş kaldırma işlemleri yapabilmenize olanak sağlar. Bu strateji ile işlemlerinizi oldukça kısa sürede tamamlayabilirsiniz.
 
                  
CAMWorks®VoluMill™; CAMWorks 2011'de 2.5 eksen ve 3 eksen kaba işleme operasyonlarına yönelik, opsiyonel ve yeni tanıtılan bir takım yolu motorudur. Sahip olduğu algoritmalar paketleri, yuvaları ve gelişigüzel şekilleri işlemek için daha akıllı takım yollarıyla sonuçlandığından prizmatik parçalar ve karmaşık 3B şekilleri için idealdir. Volumill yumusak metallerin yani sıra titanyum, nikel bazlı alaşımlar veya paslanmaz çelik gibi kesilmesi zor sert metaller için de oldukça uygundur. Elde edilen sonuç, yüksek randıman ve makine, takım, işçilik ve materyal kullanımıdır.

Daha Akıllı Program! Daha Hızlı Makine! Uzun Takım Ömrü

Tamamen CAMWorks 2011'e entegre, yüksek performanslı kaba işleme modülü minimize edilmiş işleme süreleriyle ideal frezeleme yollarını ve maksimum metal kaldırılmasını bir araya getirir. VoluMill'in yüksek hızda materyal kaldırmaya yönelik benzersiz yöntemi programlamacının herhangi bir parça geometrisi, materyal, makine ve kesici takım kombinasyonu için ideal materyal kaldırma oranını belirlemesine olanak tanır. Materyal mümkün olan en etkin şekilde kaldırılır. Sonuç olarak, makineler düzgün bir şekilde ve takımlar sorunsuz bir şekilde çalışır.